| meme99 a întrebat:

Am 12 ani si vreau sa-mi fac doua suvite in fata.Culoarea parului meu e blond-saten....blond-inchis...cam asa. Ce culoare sa-mi fac suvitele roscate sau mov?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 12 ani umbli cu suvite? Serios? Nu cred ca mi se pare potrivit.Adica la 12 ani inainte fetele isi vedeau de copilarie.
Dupa parerea mea nu ar trebui sa iti faci suvite la varsta asta, dar asta e fiecare cu alegerea sa.

Acum cu intrebarea..eu cred ca ar merge mai mult un mov sau un roz mai inchis.happy

| GAMERQUEEN2021 a răspuns (pentru anonim_4396):

Frate da care-i problema ta daca vrea sa isi faca? Parinti rapsund de ea, nu tu...

11 răspunsuri:
| Izomer a răspuns:

Bomboniika, si eu am 12 ani si am suvita albastrahee hee deci... laughing

revenind la intrebare,
ar merge un rosu mai inchis, adica nu tipatorhee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru Izomer):

Mda ma rog...la 12ani//eu daca as fi parinte nu i-as da voie copilului meu sa isi fac suvite in par. Fara suparare dar nah de la o varsta asa mica sa umblii cu din astea...

| LauraaBlack a răspuns:

Buna! Părul tău cred că are o culoare foarte frumoasă. Eu zic că i.ar prinde bine un roşu mai deschis. Ar fi potrivit pentru vârsta ta. Să nu fie acel roşu ca focul. Înţelegi ce vreau să spun. Multă baftă love struck. Te pup :*:*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersii pentru fundita//sper ca ti-am deschis si putin ochii.Nu conteaza ce au colegele tale, daca ele au suvite nu trebuie neaparat sa ai si tu.kiss

| ionut1134 a răspuns:

La 12 ani confused esti cam mica si nu cred ca te vor primi la scoala si cred ca o faci pentru un baiat nu trebuie sa te schimbi pentru nimeni

incearca roz deschis

| LauraEU a răspuns:

Roscate

| GAMERQUEEN2021 a răspuns:

Eu zic ca ti ar sta super bine cu suvite roscate

| meme99 explică:

Multumesc mai vreau raspunsuri.....si nu o fac pentru un baiat....la scoala mai am 2 colege cu suvite.deci ne lasa diriginta

| meme99 explică:

Oricum imi fac deci....colegele mele s-au facut cu vopsea...eu cu spray care trece la cateva spalari

| meme99 explică:

Bombonika multumeste-te cu fundita.Eu fac ce vreauwinking