| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si am sprincene dese si urite, pina acum le acoperiam cu bretonul dar acum m-am saturat de breton si-l prind cu cercul. mama nu-mi permite sa-mi scot sprincenele. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| boogdan91 a răspuns:

Pune mana pe o penseta si rezolva singura problema laughing)

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este și normal să nu te lase să le scoți!
Poate vrei să spui că dorești să te pensezi!
Ești prea micuță pentru asta, mai așteaptă măcar până la 14 ani!
Pa, pa.

| deutSa a răspuns:

1. Invata sa vorbesti!
2. Nu ai cum sa ti le "scoti" ci sa te pensezi
3. Care cerc?

Dupa ce inveti sa vorbesti sa vrei sa arati si bine, degeaba frumoasa si proasta!

| ombladon a răspuns:

Sa te day cu spray pe fata si in timp ce te dai,aprinzi o bicheta in fata lui, o sa ramai fara sprancene, gene si breton laughing

Răspuns utilizator avertizat
| ChristtineA a răspuns:

Păi, de scos nu poți să le scoți rolling on the floor. Dar te poți pensa, și fără să știe mama ta tongue.
Baftă!happy

| NuDauFunda a răspuns:

Incearca sa le mai reduci din dimensiuni eventual, dar intr-un fel incat sa arate in continuare natural; nici prea arcuite, nici prea subtiri sau alte exagerari. Sa stii ca baietii cu capul pe umeri prefera fetele cat mai naturale.

| AleexD a răspuns:

Cum sa ti le scoti fetita?! Penseaza-testraight face. Si daca nu te lasa, lasa-ti bretonu' la loc. Altfel nu stiulaughing

| AndreeeaDaniela a răspuns:

Pai:
1.Ce e ala cerc?
2.Ai innnebunit, cum sa-ti scoti sprancenele?
3.Invata sa scrii, ceilalti au avut dreptate cand au zis degeaba daca esti si Proasta
Cel mai bine ar fi sa vb cu mama ta, in fond si eu am 13 ani si ma pensez din clasa a 5a( acum sunt a 7a)si mama a inteles.