| muscalone a întrebat:

Am 13 si 7 luni si vreau desa arat mai bine sa ma imbrac la moda de obicei ma imbrac in blugi negri un tricou negru si o esarfa subtire la gat

6 răspunsuri:
| kiv1990 a răspuns:

Aici cu parere de rau nu ma pricep happy
eu ca baiat imbrac blugi atit albastri cit si negri, camasa mai stilata si un sacou stilat, sau in loc de camasa maiou alb, un ceas, insa cel mai important imi aranjez coafura, am grija de unghii si de pielea fetei-asta e oricum mai important decit hainele. ah si port adidasi

| DiazAndreea a răspuns:

Pai, nu trebuie sa faci o schimbare radicala pe moment, poti incepe prin a schimba culorile de ex blugi albastri cu tricou negru si esarfa rosie sau albastra; colanti crem/maro cu o bluza rosie si o esarfa neagra; blugi albastri si tricou alb si esarfa neagra sau rosie. incerca sa le combini. esti prea mica sa poti doar negru, incerca sa porti culori cat mai vii, spre exemplu turcoaz este o culoare deosebita, se potriveste la blonde, brunete. bafta si daca ai vreo intrebare astept

| Laviniargint96 a răspuns:

Hei ai putea sa incepi sa iti schimbi vestimentatia.Ai putea incerca niste blugi albastri, sau chiar gri cu un flanelut subtire(vezi ce culoare merge) si cu cizme negre(in caz ca iei flanelul negru). Sau ai putea lua colanti negri si un tricou mai deschis..depinde de ce iti place tie. te pup

| Sw3eTy3 a răspuns:

Poti sa incerci sa mai schimbi culorile, dar daca nu vrei ia-ti blugi negri un tricou/maieu albastru, mov ce culoare vrei si peste (daca vrei) o camasa desfacuta in carouri.
Sau mai poti o pereche de blugi gri sau albastri(merge si negru) cu un tricou si un jerseu peste.Mai poti sa iti iei o pereche de colanti negri si un tricou deschis la culoare si mai lung(poti lua si esarfa daca vrei), dar din cate am inteles ai un stil mai "baietesc" si imi place chestia astahappyBafta orice ai alegehappy

| sasha8sagh a răspuns:

Ar trebui sa incerci si alte culori pentru inceput, blugi albastri de exemplu, sau tricourile macar ar trebui sa fie un pic mai viu colorate pantru ca lookul sa para mai original, si cear fi daca ai mai scoate esarfa si ai adauga un simbol tip lantisor la git, sau ai putea purta un maiou si o camasa desigur care de combina in vreun fel.

| Andreyutza1999 a răspuns:

Sfatul meu este sa nu te mai imbraci asa de mult in negru! Negrul te poate imbatranii. Eu iti recomand sa porti tricouri in nuante cat mai colorate la fel si blugii. Nu uita nici de accesorii! Cat despre esarfe, nu mai folosi esarfe monotone. Incearca Bejul, violetul, griul, turcoazul.Acum poti purta chiar si o vesta cu blanita, de preferat bej sau gri. Cat despre accesorii, poarta numai bijuterii finute si de bun gust(pentru varsta ta)! Sper ca te-am ajutat.