| Doc22 a întrebat:

Am 14 ani si deja imi creste barba si mustata...e vreo problema daca ma barbiresc

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Sa nu faci treaba asta pentru ca va creste tot mai mare, las-o asa ca nu patesti nimic.

4 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey! Momentan las-o asa un timp...
Eu unul m-am barbierit la 15 ani, la inceput am fost un pic suparat caci crestea repede la loc insa dupa aceea am realizat ca nu dureaza mult sa te barbieresti si ma simteam mai bine asa.
Repet, o sa-ti creasca mult mai repede dar nu dureaza mult sa te barbieresti.
Faci ce vrei!
Bafta!

| aXy99 a răspuns:

Haha. Nu ii asculta pe cei care iti zic ca iti va creste mai mare. E si normal. Daca nu iti sta bine, rade-o. Si eu am facut asta la 14 ani si nu regret deloc. Ba din contra, as vrea sa fie mai deasa sa mi-o pot lasa sa creasca mai mare pentru a arata mai bine si uniform. Cum am spus si mai sus, daca nu iti place cum iti sta, rade-o, dar fii constient ca va trebui sa te barbieresti odata pe saptamana sau la 2 cel mult.

| Kenya a răspuns:

Altii baieti si-ar trage de fire doar ca sa creasca putin. laughing
E ok daca ti se pare ca te dezavantajeaza, doar ca trebuie sa te faci des.

| alice4stars a răspuns:

Daca te barbieresti in timpul acest, trebuie sa te barbieresti des, si daca mai astepti un timp, nu va trebui sa te barbieresti 1 data la 4-5 zile. Asa ca asteapta.