| Unlucky a întrebat:

Am 14 ani si vreau maine sa-mi fac tatuaj semi-permanent care tine intre 3 si 5 ani, am auzit ca se face cu tus cosmetic, o sa ma doara? si cam cat costa?

5 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

O sa doara.
iti trebuie acordul parintilor la 14 ani
costa cat un tatuaj normal inmultit cu 3.
un tatuaj normal pana in 30 cm patrati costa 70 de lei iar peste 30 cm patrati 1, 5 lei pentru fiecare cm patrat.
daca iti faci unul semipermanent inmultesti suma unui tatuaj normal cu 3 si aflii pretul.happy

| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Nu doare de loc si eu mam facut nu ai de ce te teme si in plus dureaza intre 2 si 5 luni nu ani

| Unlucky explică (pentru OmulCareStieCeFace):

Ala se numeste temporar (:

| OmulCareStieCeFace a răspuns (pentru Unlucky):

Ba nu tot la fel almul nu se duce chiar daca il freci numa ca eu l-am facut in grecia

| frumusica26 a răspuns:

Sa iei somnifere inainte sa intri in cabina. Eu asa am facut si acum am tatuaj pe mana. Si cam 1 milion costa.