| irina2117 a întrebat:

Am 15 ani, aproape 16. As vrea sa merg la un salon pentru o epilare inghinala, dar imi este cam rusine, atat datorita caracterului meu, cat si varstei. Probabil s-ar uita ciudat la mine sau asa cred eu ca o sa se intample. Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Piticoot18 a răspuns:

Este prima data cand te epilezi inghinal? sau e prima data la un salon. Nu e rusine pana la urma "clientul nostru, stapanul nostru" ca ai grija de tine? Nu vad problema thinking du-te linistita kiss

| irina2117 explică (pentru Piticoot18):

La salonhee hee Tu cati ani ai? Probabil ai dreptate thinking

| klaudyya a răspuns:

Nu esti singura care face asta..bravo tie ca te ingrijesti! Du-te! Nu are de ce sa iti fie jena :*