| blaaaaa a întrebat:

Am 15 ani si folosesc tot felul de produse de la clearskin-avon pentru a scapa de cosuri, dar niciun efect. Mi s-a recomandat argila cosmetica. Are vreun efect?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema cu cosurile si am incercat argila si chiar functioneaza, dar problema cu cosurile se trateaza in timp adica in 2-3 ani de tratament... dar orkum te sfatuiesk sa incerci sa-ti faci masca din argila o data p sap.happy

2 răspunsuri:
| blaaaaa explică:

2-3 ani:o? o sa incerc si cu argila. mersi pentru sfaturi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca gelul anti acneic regenerant de la beautycycle, este eficient si foarte accesibil ca pret, 39 lei.