| maryangelll a întrebat:

Am 16 ani, 1.73m si 62 de kg. La ce greutate credeti ca as fi considerata o persoana slaba? P. S.:Sunt fata.

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Bună!
Părerea mea este că ești bine așa.
Sub 60 kg probabil ai fi slabă.

9 răspunsuri:
| corny04 a răspuns:

E simplu sa afli daca ai o inaltime potrivita: trebuie sa ai cu zece kg mai putin decat inaltimea ta
tu ai 1.73m
1.73m-10= 63kg

Deci tu ai o greutatae perfect normalawinking

| parishiltonbia a răspuns:

Cel mult 50 de kg.

| Diaaaana a răspuns:

51.Asa am eu la 1.72 si lucrez ca model.

| allynutsa a răspuns:

Uff.Greutatea ta e perfecta pentru inaltimea ta. Nu mai ai de ce sa slabesti.Ai greutatea optima:p.

| cosmincuriosu97 a răspuns:

La 61 de kilograme

| loveandlove a răspuns:

Greutatea normala este cu 10 kg mai putin decat inaltimea, deci la tine ar trebui 63 de kg ...asa ca esti perfecta cum esti. Funditapuppy dog eyes?

| Aniu a răspuns:

Daca esti fata la maxim 50, daca esti baiat e foarte bine.

| GreenBlood a răspuns:

Eu am 16ani 1.75m 55kg si mie imi zice lumea ca sunt slab cred ca poti sa te consideri o persoana slaba P>S sunt baiat

| Tulba_Elena_1993 a răspuns:

Eu cred ca la 65 kg