| Neymarjrfive a întrebat:

Am 19 ani si țin foarte mult la parul meu și de aceea sunt și foarte paranoic. De multe ori îmi bag mana excesiv în par sa vad dacă îmi cad multe fire de par si câteodată îmi cad ceva mai multe, poate depășește ușor 100 de fire /zi.Mentionez ca nimeni de la mine din familie nu este chel ar trebui sa îmi fac griji?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Adrian5575 a răspuns:

Daca stai toata ziua si te tragi de par, normal ca iti cade. Lasa-l in pace, nu il mai deranja si nu te mai stresa degeaba.

| ValentinGabi a răspuns:

Nu i problemă îți cade o parte din el apoi crește altul se regenerează!