| cridmt a întrebat:

Am achiziționat un ceas Fossil ES4135. Indicatorul ce arată oră încă nu s-a mișcat, se mișcă doar cel pentru minute și secunde, in schimb ora rămâne intacta. Este defect? Am încercat sa îl setez conform instrucțiunilor însă nu se mișcă ora. Ce pot sa fac, știu cum se setează un ceas, dar o avea vreun defect ceva?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate fi defectiune mare sau sarita limba de la loc. In ambele cazuri trebuie trimis in garantie sau daca l-ai cumparat online ai dreptul sa-l returnezi in 15 zile.

| Violleta2022 a răspuns:

Du-l inapoi, ca-i defect!

| anonimg a răspuns:

Vânzătorul magazinului ar trebui să știe. Contacteaza-l!