| AliceAne a întrebat:

Am auzit de o masca de par cu: ulei de masline, ulei de ricin si vitamina D3 uleioasa(picturi orale). Este cineva care folosit masca asta cu ULEI si D3? Da rezultate in cea ce priveste cresterea parului? dau FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Dav7id a răspuns:

Ulei de masline, ulei de ricin vitamina, a uleioasa si tinctura de brusture asta folosesc eu acum si merge super.am parul moale e super intr-un cuvant,sunt baiat si m-am vopsit mi-a cazut, iar acum se regenereaza merge super bine, a disparut si matreata. happy C'ya

1 răspuns:
| DiamondShine a răspuns:

Eu auzisem de masca asta.dar din lipsa de timp nu am incercat-o...cu toate ca imi cade ingrozitor parul...dar in loc de vitamina D3, eu stiam ca vitamina A se pune, fiola.A incercat-o o prietena de-a mea si i-a dat rezultate vizibile.:*