| BlackFirefly a întrebat:

Am banchetul de clasa a VIII-a si mi-am cumparat o rochie crem, insa nu stiu ce pantofi pot sa-mi iau la aceasta rochie...Ma gandeam la niste pantofi bej, vernil sau... nu stiu. nu vreau sa fie o tinuta monotona. Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| Chanel22 a răspuns:

Eu iti recomand niste pantofi rosii big grin, se potriveste foarte bine, iti da o nota de eleganta, vei parea mai indrazneata si cu siguranta nu vei fi monotona happy, eu una asa as face :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Pantofii trebuie să se asorteze.
Merge un crem, bej, alb.
Te pup!

| cokko a răspuns:

Am si eu un majorat acum si la fel ca tine mi-am luat o rochita crem, dar mi-am luat pantofi rosii si am accesorizat tinuta cu un plic de culoarea rochiei (crem) si un lantisor fin cu un pandantiv rosu, o sa iesi in evidenta cu acei pantofi rosii, plus ca se poarta pantofii rosii

| Maria112 a răspuns:

Pai depinde si ce accesorii alegi la aceasta rochie. Pantofii ar trebui sa se asorteze si cu accesoriile. Da, ai putea sa iti iei niste pantofi bej dar ai grija la ce accesorii iti pui. Funda?

| BlackFirefly explică:

Multumesc mult. insa am uitat sa specific ca am ca si accesoriu un colier de perle de cultura, care sunt albe... si la pantofi rosii mi-ar fi trebuit un colier rosu.