| Amamian a întrebat:

Am boala pe maimuțele alea cu sprâncenele pensate, chiar nu pot accepta că sunt urate? De ce se mai urâțesc mai rău?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Noroc ca nu suntem la gradina zoologic si nu ne pasa daca se penseaza sau nu maimutele. laughing

| Frank51 a răspuns:

Mai bine pensate decât monosprânceană, unii chiar au nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece au impresia ca standardul de frumusețe este altul decât este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai merge la munca sau ai face ceva cu viata ta n-ai avea asa probleme in viata.

| Adrian5575 a răspuns:

Incercarea moarte n-are.

| sammy7 a răspuns:

Ca sa intrebe unii idiotii pe TPU!

| User252426 a răspuns:

Fiecare este frumos în felul lui.