| SadSoul0 a întrebat:

Am bretonul foarte rar si mi se vede fruntea prin el.Am incercat sa vad si cum imi sta fara breton.E groaznic! Si eu am fruntea foarte adanca,foarte mare, iar fata imi este mica.Cum as putea sa imi fac bretonul sa imi stea bine si sa nu mi se mai vada urat fruntea? Am mare nevoie de ajutor...

4 răspunsuri:
| JustMe11 a răspuns:

Din mutitudinea de modele de breton, cu siguranta exista un model care ti se potriveste. Important este sa alegi bretonul care sa iti ascunda defectele, sa iti sublinieze trasaturile si sa fie potrivit formei tale faciale. Foarte uitl este acest articol, sper sa te ajute->https://www.beautyrevealed.ro/......otriveste/

| Elena9328 a răspuns:

De ce nu ți le dai Intr o parte?

| deadhoe a răspuns:

Cum adica frunte adanca

| Buleandra_Danut_1999 a răspuns:

Frate-soro
Doar un stilist te poate ajuta in aceasta situație!?