| xSehmet a întrebat:

Am cateva alunite pe fata, dar 2 dintre ele ma deranjeaza.Nu sunt iesit in relief, nu ma dor sau ceva pur si simplu nu imi place mie estetic cum arata pe fata.As vrea sa ma duc sa le scot, dar tatal meu nu ma lasa pentru ca imi spune ca imi va ramane un fel de 'gaura' pe fata acolo unde imi va scoate alunitele. Voiam sa stiu daca asa estedau in timp va trece happy chiar imi doresc mult sa le scot si vreau sa stiu daca tatal meu are dreptate.

Răspuns Câştigător
| Wolf13wolf a răspuns:

Http://ladys.ro/catalog_Ladys.php?affId=GLHm94td gasesti aici produse de calitate, care te pot ajuta sa le depigmentezi :) sau : http://ladys.ro/......-1046.html