| TheQueen1 a întrebat:

Am cautat pe net cele mai proaste trenduri si cele care mi-au atras atentia au fost: adidasii cu toc, sepcile alea pline de petre, de fapt orice fel de haina cu "pietre", parul vopsit in cele mai artificiale nuante (verde, albastru) etc.
Dar cel mai stupid trend este acela cu pantalonii scurti pana in fund. Arata vulgar. Si daca sunt purtati de o femeie grasa arata scarbos. Am observat ca nu numai femeile ii poarta. Adica ii poarta si minorele. De exemplu, in vara asta am vazut-o pe nicoleta cherry laughing purtand pantaloni pana in fund, la 16 ani! Sau pe alta "cantareata" de vreo 12 ani care mai poza si cu picioarele desfacute.

Aveti idee cine a lansat trendul cu pantalonii-chilot? laughing Voua care trend in moda vi se pare cel mai urat?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai trendurile astea au aparut presupun ca din afara. Adica, doar daca esti asa iesi in evidenta, sau cel putin asa cred aia care poarta. Asa e lumea in ziua de astazi.
Probabil ei se considera "cei normali", din punctul lor de vedere.
Nu cred ca se poate schimba asta.
Mai o vad si pe Iulia albu, lol. Deci aia intrece orice masura dupa mine. Am dreptate?

Eu nu inteleg nici sensul pantallonilor alora rupti pe picior de sus pana jos... Adica dupa ce ii mai porti laughing
O mica abatere: as putea sa zic aici o replica de cand eram in liceu : Vine un coleg cu niste pantaloni deia rupti rau de tot, si profu: Ba, cei cu astia. Tu la ora mea nu vii asa. Cu pantalonii aia sa te duci tu la arat, la cules de proumbi, nu la ora mea happy.

Ma rog. Lumea a luat-o rau de tot dupa parerea mea...

| R0R0 a răspuns:

Eu nu port asa ceva.Nu imi plac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum, cam tot ce e în trend arată naşpa şi e pentru majoritate,turmă.

Pe lângă ce ai enumerat tu acolo ar intră şi blugii tăiaţi în genunchi,ăia ridicaţi deasupra gleznei şi ăia strâmţi cu talie asortaţi,UGG-urile,vestele alea cu blană pe ele sau ce e, chokerele "rockeriţelor" şi tricourile lor cu Nirvana.
La categoria "păr" le vezi pe toate(aproape) cu părul îndreptat şi cărarea aia pe mijloc sau îi vezi pe toţi(aproape) cu păcătoasa aia de creastă pe mijloc şi raşi în părţi I don't want to see.
Şiiii, că tot era să uit de ei, mai poartă şi blugi strâmţi cu căciuli dintr-alea... Ştii tu, care arată a saci.

Mai sunt multe de enumerat: despre machiaj, despre gesturi, despre...
Dar cum zice un vechi proverb, cine se aseamănă se adună.

| Zizi2001 a răspuns:

Adidașii cu toc mi se păr o ironie totală. Arăta și oribil după părerea mea, pangolinii aceea atat de scurți..nu pot înțelege cu ce motiv îi mai poartă, ar putea să stea direct în lenjerie, tot aia e

| Zizi2001 a răspuns:

Par*