| baghera a întrebat:

Am citit despre peeling chimic? E safe?

3 răspunsuri:
| claudya a răspuns:

E sigur dar consulta specialistul care e la respectivul salon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Search on google if u're so curious about it_ sa stii caci daca atasezi cateva cuvinte-ntr-o alta limba nu pari mai cool, cu totii cunoastem alte limbi vorbire/scriere iar d'ai fi citit intr'adevar atunci n-ai mai fi postat o asa-ntrebare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am si vazut la Tv cum se face, e un pic dureros pentru ca ti se exfoliaza primul strat de piele sau chiar doua straturi, depinde de ce rezultat vrei sa obtii. Nu e bine sa abuzezi de aceasta "interventie" si ca sa o faci trebuie sa apelezi la un dermatolog sa iti spuna daca ai intr-adevar nevoie sau nu, parerea mea.
Link ajutator:
http://www.informatiamedicala.ro/......-4879.html