| mariusionut1992 a întrebat:

Am comandat de pe eMAG un parfum, desi scria termen de livrare 2 zile mi-a ajuns dupa o saptamana, dar m-am bucurat ca a ajuns. Dupa ce l-am folosit mi-am dat seama ca nu poate fi original, mirosea ok, dar nu tinea mirosul nicio ora. Am sunat la eMAG si mi-au zis ca produsul a fost vandut de ceva colaboratori ESUN. Vreau sa va intreb, ati mai comandat careva de la ESUN astia? Au fost ok produsele? Eu o sa fac plangere la protectia consumatorului... macar sa se aleaga cu o amenda ca vand produse contrafacute sau de proasta calitate.

1 răspuns:
| NinaDiana a răspuns:

Tu esti norocos. Macar ti-a mirosit ok. Eu mi-am comandat un parfum Dior j`adore si nu mirosea la fel ca si un parfum, acelasi model, dar cumparat din reprezentanta Dior. Nici la al meu nu tinea mirosul mai mult de o ora doua... Macar o sa ne fie invatatura de minte.