| mateisitudor a întrebat:

Am dat comanda de o pereche de blugi. Imi veniră azi, sunt pe marimea mea doar ca sunt stramti pe picior, vin fix. Sunt dintr-un material elastic si voiam să stiu cum ii pot largi putin ca sa nu mai vina asa de fix

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca nu i ti sunt buni nu îi cumpăra în ideea ca îi lărgesti, îi vei strica si vor arăta urît.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mergi la croitor și discuți cu el.

| Kajun a răspuns:

Ai putea sa ii bagi in apă călduță și să tragi de ei (să NU tragi de ei până îi rupi). Sau ai putea merge la un croitor.