| împreunăfacembine a întrebat:

Am doua perechi de blugi care sunt foarte închiși la culoare în zona intimă (partea unde e fermoarul doar ca în exterior). Sunt băiat și toată lumea îmi spune ca zici ca am făcut pe mine și într-adevăr arata foarte rău.

Cum scot acea culoare închisă din acea zona?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai cum. Asa este modelul blugilor.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poarta tricoul peste fermoar nu mai baga in pantaloni tricoul si ai rezolvat problema

| Catrice a răspuns:

Ii decolorezi, le faci niste pete.

| Werrich a răspuns:

Nu ii mai purta daca te jeneaza, cumpara-ti altii care nu arata asa. La C&A sunt promotii.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonima163333 a răspuns:

Cumpara-ti altii, de la H&M, daca tot veni vorba de haine. happy

| Jokers666 a răspuns:

Nu prea ai ceva face ca blugi sunt facuti asa din fabrica doar daca te deranjeaza poti sa iti iei alti ca nu ii problema