| Crinameow a întrebat:

Am fata patrata. Cum ar trebui sa stau in poze, mai ales in cele de tip selfie, ca sa ies bine? Fara raspunsuri la misto, va rog.

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=epnzwFsmaqM
iar pentru pozele de tip selfie, evită-le pe cele făcute frontal. Încearcă să faci dintr-o parte sau de sus. Ca trucuri de make-up poți folosi o pudră de contur pe care să o aplici sub pomeți, și în jurul feței pentru a umbri anumite zone care vor da impresia de față „ovală"