| Audrey1912 a întrebat:

Am folosit sampon cu reflexii argintii ca sa-mi nuantez parul blond dupa decolorare, dar unele parti, fiind aproape albe, au devenit mov. Acum vreau sa ma vopsesc intr-o nuanta de roscat natural gen Amy Adams in Batman v Superman sau Isla Fisher in Nocturnal Animals si vreau sa stiu daca nuanta aia portocalie -oarecum- va arata bine peste mov, daca movul o va afecta, sa o faca maronie sau asa ceva. Ar trebui sa incerc sa scot movul intai? Si daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| user123654 a răspuns:

Șamponul are o putere prea mică pentru a influența vopseaua.

1 răspuns:
| Mirela27 a răspuns:

Dupa cateva spalari movul o sa iasa. Apoi poti sa te faci roscata