| Dobre_Alex_1999 a întrebat:

Am fost tuns pana acum cu freza aia gen, scurt pe parti iar sus il dadeam intr-o parte. Acum am decis sa imi las parul lung si am lasat sa creasca, abia incepe si pe parti imi sta aiurea gen ridicat laughing daca sus e destul de lung, cand o sa creasca si pe parti oare se va vedea urat? Gen ca sus e mai lung iar pe, parti mai scurt. Si ce pot face sa nu mai stea ridicat pe parti se vede oribil, help me!

1 răspuns:
| gguk000 a răspuns:

Taie tot părul egal, ca să nu arate naşpa. Tunde-l pe cel de sus egal cu cel de jos. happy