| anonim_4396 a întrebat:

Am gasit intr-un outlet un tester chanel mademoiselle la 30 de lei (45 ml), oare e fake? Am citit pe net putin si din ce am inteles e destul de probabil sa fie original.

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Fake

| alina2k18 a răspuns:

Biensur ca e FAKE laughing un Chanel Mademoiselle la 50ml costa 500 leutiwinking
Daca vrei copie la acel parfum ia-ti din Lidl cu 15 lei -50mlwinking Suddenly Madame Glamourwinking

| Dismally a răspuns:

Clar nu este original, cum spunea si alina2k18, pretul ar trebui sa fie aproximativ 500 lei, oricat de redus ar fi, nu ai cum sa il gasesti la 30 lei happy

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu mai picati in plasa astora cu testere. Testerele originale nu sunt de vanzare ca de aia sunt testere

| Dalmore a răspuns:

Zero șanse să fie original, nici nu înțeleg cum poți să-ți pui asemenea întrebare. Păi ar mai da cineva aprox. 600 de lei pe 50 ml dacă s-ar găsi la prețul ăsta undeva? Nici un parfum de la Avon nu cred că e atât de ieftin laughing.

| Digikey a răspuns:

Chinezarie adevarata. Poate chinezul a si scuipat in oala in care l-a facut.

| DeeDee817 a răspuns:

Clar fake! Cel original poate sa coste și 700 lei.