| NowForYou000 a întrebat:

Am gasit pe TeamDeals un set pentru modelare format 3 piese : bustiera, pantaloni si corset. Este la pretul de 35 de lei in loc de 80 de lei. Intrebarea mea este : vor functiona daca le cumpar. Adica ma gandesc ca la pretul asta sa nu fie niste falsuri si sa nu rezultate. Voi ce spuneti? Merita sa il cumpar?

1 răspuns:
| ptufi71 a răspuns:

Nu, nu merita sa-l cumperi pentru ca pur si simplu nu are nici un efect. Bani aruncati pe fereastra.