| anonim_4396 a întrebat:

Am întrebat dacă părul facial are aceeași textura precum cel pubian și mi-a fost ștearsă întrebarea. Ce se întâmplă aici?

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Sunt multe fete mari pe aici și rapid fac raport!
winking

| Lukasssz a răspuns:

Sunt multe persoane "sensibile" pe acest site, probabil ai primit raport de la cativa.

| CIaudiu a răspuns:

Uita-te la "postari sterse de admin". Daca nu iti apare intrebarea acolo, inseamna ca a fost stearsa in urma unor raport-uri.

| gabriel2004o a răspuns:

Probabil a mai fost pusa intrebarea
Idk, din câte știu trebuia sa primești și răspuns legat de ce a fost ștearsă întrebarea

| FaraTine a răspuns:

Poate ai folosit altfel de cuvinte pe care TPU nu le-a acceptat?