| cristina40225 a întrebat:

Am mers la mare si acum dupa o saptamana ma cojesc pe picioare. ce sa fac? in unele locuri este mai inchisa culoarea si in unele este mai deschisa. ce sa fac sa opresc chestia asta?

Răspuns Câştigător
| NoNameHelpYou a răspuns:

E perfect normal happy te-ai bronzat, nu-i nimic, lasa sase cojeasca va veni un alt strat de piele.lasa cremele ca astia numa raspunsuri cu creme si dortori stiu happy, cojeste si asteapta pana se reface pielea cea noua, daca in unele locuri nu te-ai bronzat nuva cadea, sa bronzat, fara griji big grin

4 răspunsuri:
| Danciu821 a răspuns:

Du-te la farmacie si cere o crema.E una speciala. Stiu din propia experienta

| Naяutσ a răspuns:

Nu ai cum sa o opresti, dar incearca sa dai cu creme pe portiunile care nu se decojesc.

| IzZyY a răspuns:

Pai nu ai ce sa faci decat sa astepti sa se cojeasca, sau sa te duci la farmacie si una din farmaciste o sa gaseasca un remediu pentru problema ta.

| CorNNeL a răspuns:

Nu se poate opri, am patit si eu nici o crema nu te va ajuta, trebuie sa se cojeasca toata pielea arsa, asta e trebuie sa suporti pana se cojeste toata pielea aia arsa. Multa Bafta :X