| lovestoryy a întrebat:

Am multe cosuri pe fata.am incercat multe creme si geluri pentru curatare dar niciun efect. vreun sfat? am fost si la medic si mi-a dat o crema dar nu are nici un efecttongue. vreau sa aflu alte tratamente sau masti care pot sa le fac acasa. ceva traditionalbig grin

Răspuns Câştigător
| lola a răspuns:

Amesteca 4 aspirine netamponate in putin iaurt sau miere pana obtii o pasta omogena. Imbraca-ti fata ca o masca. Fereste-ti ochii. Lasa max 15 min. Clateste bine cu apa calduta. Repeta in fiecare saptamana tratamentul si ai sa vezi rezultatul. Este si antiseptic.Intre timp foloseste o crema hidratanta din miere sau laptisor de matca.

6 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Toate tratamentele o sa isi faca efectul in timp, doar ca trebuie sa ai putina rabdare. Desi problema ta este cauzata cel mai probabil de anumite dereglari hormonale, pentru o piele sanatoasa si hidratata poti incearca si niste masti naturale: http://www.divahair.ro/frumusete/cosmetica. Un gand bun, Elena.

| lola a răspuns:

Nu e traditional dar e bun. Zineryt 30 lei de la farmacie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat sa-ti spun: cumpara de la Farmacia Naturista, crema Aur Derm cu propolis, smirna si mimoza si vei scapa si de semne, daca ai.

| ARSSS a răspuns:

cel mai simplu, fa sex :X

| King_8201 a răspuns:

Raulica. esti foarte prostwinking
@mermaidya... si ce daca laughing meri la farmacie... da 1mil 500 pe un tubulet mic de crema si un gel special happy