| KarinneAidin a întrebat:

Am nevoie de o dieta rapida si care da rezultate. Stie careva? va rog :-s

Răspuns Câştigător
| Bonibon_7588 a răspuns:

Dimineata: 1cana de ceai neindulcit
la 10:-2 oua fierte, la 12-o rosie sau un pahar suc de rosii, la 14:00-o felie de paine sau o felie de sunca de praga, la 16:00-un mar, iar la 18:00 o felie de branza.
Cu acest regim vei slabi un kg pe zi, dar cand vei renunta exista posibilitatea sa te ingrasi mai mult ca inaintesad

1 răspuns:
| Alexoutza a răspuns:

Mananca mai putin, fa mai multe exercitii fizice...SIMPLU SI USORlove strucklove strucklove struck sper sa iti fie de folos