| Dyaaaa_3350 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor. Mama are ochii verzi cu tenta de caprui iar tata caprui inchis aproape negrii. Ideea e ca pana acum, eu ii aveam ca tata, dar de o saptamana incoace s-au deschis la culoare si sunt caprui-verde, nici nu stii sa zici ce culoare au, pentru ca e ca si cum ar fi ambele culori in acelasi timp laughing...Intrebarea mea este in felul urmator: Exista sanse sa mi se deschida culoarea ochilor pana la verde? ...Mami a zis ca si ea a patit la fel in copilarie. Si mai stiu ca doar bebelusilor dupa cateva saptamani de la nastere, li se schimba culoarea la ochi, nu si in cazul meu, la 15 ani.

Răspuns Câştigător
| WhiteLover a răspuns:

Mie vara imi sunt albastru profund, iar cum da frigul mi se inchid intr-un verde curat, si asa doar de cativa ani.deci ai toate sansele sa patesti la fel happy

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Nu cred ca ti se deschid la culoare mai tare, mi greu sa cred asta, cum ai spus si tu..doar bebelusilor li se schimba culoarea ochilor