| buburuza95 a întrebat:

Am nevoie de sfatul unei fete; vreau sa-mi cumpar rochia asta si nu stiu daca merge sa port sutien http://starshiners.ro/rochii/rochie-ladonna-flaming-pear ls-green (dau funda cine ma ajuta

Răspuns Câştigător
| SAMM0603 a răspuns:

Din moment ce nu are spatele gol pentrua se vedea merge. Dar bretelele sa fie transparente pentru ca e posibil sa se zareasca. Totusi, e posibil ca rochia sa aiba bureti inclusi, fara a mai fi nevoie de sutien. Lasa un mesaj in drepta jos la fereastra "Suntem aici pentru tine" si intreaba-i daca rochita are bureti. Chiar daca are sau nu, o poti cumpara linistita deoarece nu se va vedea la spate sutienul.

| buburuza95 explică (pentru SAMM0603):

I-am intrebat, astept sa mi raspunda, dar nici in fata nu se va vedea sutienul, nu?

| buburuza95 explică (pentru SAMM0603):

Iti multumesc foarte mult, mi-ai fost de mare ajutor

| SAMM0603 a răspuns (pentru buburuza95):

Cu multa placere.

5 răspunsuri:
| Janin a răspuns:

Buna! Rochita nu are spatele gol, deci un sutien cu push up te poate ajuta.

| buburuza95 explică (pentru Janin):

Multumesc (am dat deja fundita