| Raluuuca89 a întrebat:

Am nevoie de un colier pentru revelion, vi se pare batranesc acesta? http://accesorii-fashion.com/......soare.html

Răspuns Câştigător
| Painkeeper a răspuns:

Nu iti fa griji! Colierul este foarte cool si este o piesa nemuritoare in garderoba unei fete/femei. Il poti asorta perfect unei rochii maid dress sau unei tinute oarecare boho chic/vintage.

4 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu,dar nu-mi place.E cam urat, dar depinde foarte mult la ce-l asortezi.

| Laura927 a răspuns:

Perlele sunt ft feminine happy
Doar ca mie nu îmi plac si celelalte lantisoare pe lângă perlele alea.
Eu as opta pentru perle simple si nu iti fa griji o sa arati ft feminină happy

| LetMeHelp a răspuns:

Bună!

Depinde cu ce îl asortezi. Dacă mai adaugi o rochie din dantelă, nu pare un stil bătrânesc, iar colierul este super draguţ!

Baftă!