| senorita.ro a întrebat:

Am nevoie de un sfat. Intrati pe www.Senorita.ro si dati-mi idei ce anume ar trebui sa imbunatatim la site? Ce tip de articole ar fi mai bine sa punem? Daca aveti idei - sfaturi, va rog sa le scrieti intr-un comentariu. Ne-ar ajuta enorm!

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| alexa a răspuns:

Uite acum ca am vazut si eu care ceva.prima pagina e bine.cate un pic din toate.banuiesc ca sunteti la inceput sau poate nu. mi mere mie calcul, dar cand dau [e casutele de sus care ma duc la alte pagini nu mi se deschide la toate sau imi zice ca nu poate fi accesibil.cred ca ar trebui sa incercati sa cuprindeti cat mai multe in paginile alea, sa scrieti despre cat mai multe vedete si stilul lor, machiaj in functie de fata(am vazut ca ati scris de coafuri)...sa fie cat maiu multe de citit si imagini de vizualizat.pentru inceput arata bine, dar cu cat va veti ocupa si paginile alea cu mai multe informatii veti avea si mai mult cititori
bafta

6 răspunsuri:
| alexa a răspuns:

Este super tare site. ul
am intrat acum pentru prima data si chiar imi place. abia astept sa citesc articolele.
sincer nu stiu ce ati putea imbunatati, dar am vrut sa-mi spun parerea despre site. oricum vad ca scrie si despre moda, si despre machiaj, coafuri, trenduri pentru vara, stiri...super
tine. ti. o tot asa si o sa mearga bine.
bafta

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Bravo este un site bunwinking :*

| senorita.ro explică:

Va multumesc mult pentru sfaturile date, in sepcial Alexandrei. Am sa tin cont de ceea parerile voastre, si asa am sa fac! Va multumesc inca odata

| SweettLollipop a răspuns:

Nu stiu bagati ceva de vedete... ceva mai mult si poate de ceva...haine? nu stiu n-am idee. tare bun situ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrieti cate ceva si despre fondul de ten.Strica cu ceva sau nu? happy Hmm. FOARTE BUN SITEUL! Bravo happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa pui mai multe poze in articole