| AndreiAndrei260111 a întrebat:

Am nevoie urgentă de ajutor, de unde pot cumpara in Cluj o cămașă albă XL, mai serioasa? Sunt la o nunta, conduceam și mi-a vărsat cel din dreapta vin pe mine, ajutor rapid, am fost la Iulius, toate magazinele le-am colindat și erau doar cămăși negre, albastre, vișinii, câteva albe dar urate, va rog, rapid, unde as putea gasi, pana in 250-300 de lei fastt ca avem treaba.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti incerca in piata Marasti (cu toate ca duminica sunt putine magazine deschise si acolo).
Un alt loc plauzibil este in cealalt capat a orasului, la "Vivo" (fostul "Polus center"), dupa iesirea spre Floresti.

| AndreiAndrei260111 explică (pentru Bula):

Am gasit in vivo, mersi mult?

| Bizon95 a răspuns:

Poate ai noroc la un magazin de haine de mana a doua, intreaba in jurul tau, mai ales in piete

| Rx5hnS a răspuns:

Camasa alba e de cocalari. Ia-ti neagra, e mai sexy.