| allyce a întrebat:

Am niste vase iesite pe picior in mai multe locuri oare ce reprezinta? si ce pot face pentru a scapa de ele?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate fi varice sau capilare sparte. Mergi la medicul de familie pentru investigații și tratament.
Pa, pa.

| MissCamelia a răspuns:

Mergi la doctor.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| adellina a răspuns:

Buna.

Sunt varice.
Cel mai bine este sa mergi la medic cat mai repede.La inceput le poti trata, mai tarziu nu vei mai putea face asta, doar daca vei decurge la operatie.

| miauu a răspuns:

Sunt varice
nu poti face nimictongue