| PrenumeNume35 a întrebat:

Am o bluza de trening care-mi place ffff mult dar are un model care ii strica frumusetea. Este un desen format numai si numai din paiete care sunt cusute marunt si fff apropiate una de alta. As vrea sa il dau jos. Am si incercat. Nu am suficient de multa rabdare ca sa tai fiecare mm de ata ca sa pice paietele. Dupa aia eu le-am si taiat de la suprafata si am scuturat bluza. Dar degeaba. Stiti voi o solutie mai ok si mai rapida? Ii fff grea a mea si nu vreau sa imbatranesc cu bluza in brate. Dau funda la cel mai folositor raspuns.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Spune-le prietenelor si cere-le ajutorul. Poate daca faci ceva clatite sau prajituri si le inviti la tine, vin cu placere sa te ajute si cu eliminatul paietelor.