| samiZiciPompier a întrebat:

Am o camasa pe care n-am spalat-o inca. Daca o duc la spalatorie chimica poate "intra la apa" la fel ca atunci cand o spal la masina?

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Nu intra la apa, o poti duce linistit si o iei si calcata, numai buna de imbracat!

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Cămașă nu prea intra la apa, adică depinde din ce material e făcută. La spălătorie tot apa folosesc deci e mai simplu sa o speli tu acasă dacă asta e singura ta grija. Mai bine o bagi la temperatura mică și program scurt și nu o sa pățească nimic.

| samiZiciPompier explică:

Multumesc tuturor happy

| Lzehxo a răspuns:

Nu intra la apa.

| GeorgeGabriel20001 a răspuns:

Din câte știu eu nu.