| anonim_4396 a întrebat:

..ce parere aveti de baieti care isi fac unghiile negre? Adica eu personal nu ma cred emo, dar cand ma uit la unghii nu imi plac si vreau sa le fac negre!
Mai e cineva ca mine?

37 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Da...aaaa, sincer acum esti baiat!
Baieti nu isi dau unghiile cu oja, adica, esti baiat nu fata sa iti faci unghiile, poti sa ti le ingrijesti, sa le tai sa le pilesti sa le cureti dar mi se pare cam exagerat sa le dai cu oja.

| KaterinkaBoy a răspuns:

Pur si slimpl nu-ti face unghiile negre, verzi, rosii sau orice alta culoare.Ingrijeste-le,curata-le...dar nu le vopsii.Asta e sfatul meu daca nu vrei sa fi subiect de glume.

| Quanah a răspuns:

Eu. Se pune daca-s fata? thinking

| RockMe a răspuns (pentru Quanah):

Se pune laughing, de ce nu?

| Quanah a răspuns (pentru RockMe):

; d. Exista o problema! Acum le am verde neon + portocaliu neon. Deci, deocamdata nu ma pun laughing.

| TheUnForgiveN a răspuns:

Poti sa te imbraci si-n curcubeu si sa asculti rock.Ma rog, Mojo exagereaza.Eu am sprancene groase si mi le pensez pentru ca arat ca dracu.Sunt gay clar pentru ca vreau sa arat bine.Mojo probabil esti genul de comunist care crede ca barbatii cu parul lung sunt femei este?

| RockMe a răspuns (pentru TheUnForgiveN):

Fiecare se imbraca cum vrea si isi face ce vrea la corp...dar in ziua de azi daca ti-ai facut ceva gata esti gay...

| MojooJoj0 a răspuns:

Da,mai sunt ca tine dar sunt disciminati si asa vor ramane.Mie mi se par gay baietii/barbatii care se aranjeaza se rad in cur etc.

| Quanah a răspuns (pentru MojooJoj0):

Cum de mie nu mi se par?! Fie ca esti barbat, fie ca esti femeie, trebuie sa ai grija de aspectul tau. Tu stai cu padurea la fund? Stai cu sprancene de bufnita la ochi? Stai cu unghiile jegoase pe sub ele? Nu mai da raspunsuri jalnice.;-j

| RockMe a răspuns (pentru Quanah):

Nu toata lumea stie ce inseamna sa ai grija de asptectul tau.laughing

| MojooJoj0 a răspuns (pentru Quanah):

Doamne fereste laughing Frate ce aveti? Multi ca tine ar trebui impuscati! Pai sa o luam altfel : daca nu incepui sa te razi mai greu sa "faci" "padure".Si tu da, peste 40 de ani cand o sa ti se ia de viata si de "ingrijirea" ta o sa ai padure ca nu mai stai tu la 60 de ani sa te razi in cur. Sprancene de bufnita? No, mersi din nou :daca nu incepi sa te pensezi nu te vei face bufnitoi. Unghii jegoase? Nu are nici o legatura igiena cu... feminismul tau innascutdevilVoiai sa zici jeg pe sub unghii.Nu mai pune tu intrebari jalnice ca 3 sferturi din populatia tarii ar vota pentru capul tau in ghilotina.Te astept cu o replica bai J.B

| Quanah a răspuns (pentru MojooJoj0):

Copilas, daca vrei sa te simti bine in pielea ta, trebuie sa ai grija de unele chestii. Padure tot ai! Fie ca te razi, fie ca nu. Mai uita-te o data acolo jos si dupa vorbim :*. Sprancene de bufnita au majoritatea baietilor, insa se duc la pensat. Nu poti sta cu ochii ingropati in par! Se vede ca nu te ingrijesti happy. Salut!

| Quanah a răspuns (pentru RockMe):

Unii sunt asa jalnici. Se mai mira de ce lumea ii ocoleste pe strada.

| RockMe a răspuns (pentru Quanah):

Asa este...Eu personal cand ma uit pe strada si vad fel de fel specimenelaughing imi vine rau.

| Quanah a răspuns (pentru RockMe):

Intrebarea normala ar fi : este ceva gresit sa ai grija de corpul tau? Daca nu te speli, nu te ingrijesti, apar boli ale pielii. Faci infectii, mii de microbi ajung in corpul tau, si uite asa sistemul imunitar scade si ajungi sa ai boli grave. oh go on

| MojooJoj0 a răspuns (pentru Quanah):

Bitch please oh go on! Iarta-mi nerusinarea, nu am observat ca esti femeie! Nu ma pot uita acolo jos(sunt tot femeie)tu stii mai bine cati barbati au par in cur si cati nu, nu ma pot certa pe tema asta daca nu am experienta necesara, tu stii mai binewinking. Partea ta de dreptate o ai(in genul tau de oameni)ca sa te simti bine in pielea ta trebuie sa ai incredere in tine in 1 rand.Eu pot umbla si cu un tricou jegos pe mine si ma simt bine, am incredere in mine, in capacitatea mea de a judeca lucrurile, nu disciminez un om cu care nu se aranjeaza insa discriminez barbatii care se aranjeaza mai presus ca femeile.Sunt niste gay.Ca iti tai unghiile si le pilesti nu e o problema dar daca incepi deja sa te dai cu lac si nu mai stiu eu ce cacaturi deja devine iritant privirii.In cercul meu de prieteni nu exista si nu vor exista astfel de specimene.Eu sunt pro pentru cultivarea inteligentei nu sa iti traiesti viata pentru a arata bine.Un minim de ingrijire.ATAT! Un dus, un deodorant, un parfum si o haina curata e suficient pentru un barbat.Te astept!

| Quanah a răspuns (pentru MojooJoj0):

Nu i-am controlat, chill. Am prieteni cu care vorbesc deschis despre orice happy. Daca se dau cu lac de unghii inseamna ca-s gay?! Scuza-ma. Daca ai grija de unghiile tale, mai ales daca lucrezi undeva unde vin oameni nu tocmai de rand, inseamna ca esti gay?! Tuturor ni se exfoliaza unghiile. In fine, nu are rost sa ma cert cu tine prin niste raspunsuri. O sa-ti dai seama singura ce vreau sa zic happy.

| MojooJoj0 a răspuns (pentru RockMe):

Si mie.Da... femei in roz cu unghii pana in cur date tot cu roz sau mai stiu eu ce **** de culori sau barbati mega aranjati (normal ca pentru femei)Sa va luati toti de mana si sa faceti copii asa ca voi si se duce dracu toata tara/planeta! Ba judecati asa ca aveti o varsta de **** (trebuia sa imi dau seama ca ai o varsta mai "frageda" si sa iti raspund pentru varsta ta)si peste 2-3 ani cand iti vine mintea la cap te vei discimina singur! Parerea mea e sa nu ti le faci cu ce culori zici tu pe acolo.Lasa asta in seama femeilor! De ce nu ti-ai intrebat direct prietenii sau parintii? Ia da o fuga la ei si intreabai ca ori ii bufneste rasu ori li se va face scarba. Daca pe un site ma gasesc EU saiti zic ca nu e bine si ca e inestetic, imagineaza-ti in viata reala cati nu te vor placea.Asculta parerea generala a oamneilor(raspunsurile primite)

| MojooJoj0 a răspuns (pentru Quanah):

Da,la banci etc.Cu oamenii aia nu am nimic chiar imi place cand ii vad ca asta inseamna respect pentru ei si cei din jur.Trebuia sa te limitezi la persoana in cauza si la oja neagra.Nu cred ca baiatu de mai sus lucreaza.Nu sunt eu persoana care a gresit laughingTie iti plac barbatii care sant prea arajati, rasi pe picioare, pe maini? Ich! Ca tot esti femeie.

| RockMe a răspuns (pentru MojooJoj0):

In primul rand nu ma intereseaza ce zic ceilalti...eu cunosc foarte multa lumea si inca nu mi-a zis nimic..asa ca shut up, you are fat woman, cred ca daca ies cu tine prin oras ma fac de ras...

| MojooJoj0 a răspuns (pentru RockMe):

Ba prostule daca nu te intresa ce zic ceilalti de ce **** ai mai pus intrebarea?! Bravooooo ca cunosti cui ii pasa? Eu am incercat sa iti dau un raspuns dupa parerea mea daca nu apreciezi taci dracu din tastatura! Inca ala e bine puswinkingSi frate....nu sunt grasa, nu ma machez, nu ma super meaga aranjez si arat foooooooarte bine.Imi pare rau ca mi-am pus mintea cu un incult ca tine si cine pana mea ar accepta sa iasa cu un distrus ca tine prin oras?!?!?! Daca?(doamne fereste)s-ar intampla asta te-ar lua lumea la bataie.Dar bine-inteles ca nu intelegiwinkingoh go onoh go onDute-te dracu si impusca-te! P.S. Io nu te-am atacat direct pe tine, tu de ce ai face-o?! Rade-te in cur, fa-ti unghiile, penseaza-te, machiaza-te fa ce vrei ca nu ii pasa nimanui.

| RockMe a răspuns (pentru MojooJoj0):

Proasta esti tu.eu n-am zis ca ma rad in cur, pensat ...etc eu am zis doar de oja negra, tu si multi alti folositi cuvantul "gay" dar nici nu stiti ce inseamna...asa ca shut up, n-am de ce sa ma pun la mintea ta.

| MojooJoj0 a răspuns (pentru RockMe):

Cum sa nu stim ce inseamna?laughingBa cred ca si bunica-mea stie definitia cuvantului gay.Ei se penseaza se rad in cur si se dau cu oja de alta culoare si chiar nu prea am nimic cu ei atat timp cat nu uita ca sunt "oameni".Era doar o comparatie.Nici eu nu am zis ca te razi etc, am zis doar ca poti face ce vrei ca nimanui nu ii pasa laughingSi ne luam acum ca in clasa 1 cu cine e mai prost?oh go on! Si din pacate pentru tine si din fericire pentru mine nici nu ai cum sa "te pui" la mintea mea.Nu mai incerca sa imi vii cu raspunsuri inteligente pentru ca (citez) :"Esti un 0 inutil ce in curand dispare"

| RockMe a răspuns (pentru MojooJoj0):

Am calatorit prin toata Euroapa + cateva orase din America, si populatia romaniei niciodata nu o sa fie educata cum trebuie...Deja te am ca un exemple pentru viitor, data viitoare cand voi vorbi cu un strain cat de curand o sa ii spun despre cum sunt romanii si tu esti un exemplu bun...

| MojooJoj0 a răspuns (pentru RockMe):

Bine dar sa iti stergi ungiile inainte de a vorbi ca nu se va uita in gura ta ci la unghiile tele.

| RockMe a răspuns (pentru MojooJoj0):

Pun pariu ca esti o PITIPOANCA, asa ca tu n-ai sa ajungi niciodata ceva in viata....de acum nici ca iti mai raspund, n-am ce vorbi cu o PITI.

| MojooJoj0 a răspuns (pentru RockMe):

Ba da tu esti cu adevarat prost?! Lasa-ma in **** in pace laughingAi 13-14 ani laughing.De calatorit..nu ai calatorit cine dracu iti da tie viza pentru America? In fineoh go on Si unde **** ai vazut ma tu pitipoanca sa nu se macheze si ce am zis mai sus? De aici deduc eu ca esti mic.Nu ai reusit sa ma ataci cu nimic.Gata frate STOP, TACI!

| RockMe a răspuns (pentru MojooJoj0):

Sa mori tu ca am 13 ani, tie ciuda ca am viza pentru america si ca tu nu ai. Mars ma de aici, vai de capul tau, cred ca esti o cretina mare...

| MojooJoj0 a răspuns (pentru RockMe):

rolling on the floor)))))))))))))))))))Bina ma, mi-e ciuda ca nu am vizalaughing) oh go onDoamne ce gandire;-j Io zic ca te duci dracu inapoi in America si sa ne lasi pe noi cu metrosexualitatea ta

| RockMe a răspuns (pentru MojooJoj0):

Minune sti si tu ce inseamna metrosexualitaterolling on the floor))

| MojooJoj0 a răspuns (pentru RockMe):

Deci nu negi ca esti?laughingAsta voiam sa audbig grin.

| RockMe a răspuns (pentru MojooJoj0):

Bai eu nu sunt metrosexual, sunt un rocker atat tot....care arat ca orice om care asculta rock vechi

| MojooJoj0 a răspuns (pentru RockMe):

Trebuia sa specifici de la inceput ca esti rockerwinking se evita tot

| RockMe a răspuns (pentru MojooJoj0):

Mda...daca mai cunoaste n-ai mai fi spus ce ai zis mai sus...\m/

| MojooJoj0 a răspuns (pentru RockMe):

Reciproc.Dar puteai spune ca esti rocker ca pentru voi e ceva normal sa iti fac unghiile laughing dar nu ai spus asta si oameni si-au imaginat ca esti cocalar.Ok, succes cu unghiile atunciwinkingfara rautate

| Ralluca99 a răspuns:

Acuma pe bune! Sunt baieti! Unghii negre turcoaz verden dungi! Nu conteaza! Baietii nu ar trebui sa isi faca unghiile! Clara treaba asta!

| ellamirella a răspuns:

Hai ca negre e exagerat... mai bine cu un transparent, ceva lucios. dar negru? Hai sa lasam vedetele sa se dea in spectacol cu chestii din astea.