| Hdyxfwfb a întrebat:

Am o intrebare: dacă îmi,, tai" cu foarfeca firele de par din zona penisului mă poate afecta cu ceva? O să mai creasca la loc? DAU FUNDA.

2 răspunsuri:
| andreiminion a răspuns:

Nu e nici o problema.Dar mai bine daca vrei sa te epilezi foloseste o crema depilatoare.Parul din zona intima este ca o bariera in calea bacteriilor si a infectiilor.

| R2D220MIHI a răspuns:

Parul creste incontinuu oriunde ar fi si nu este o problema daca il tai dar daca nu il suporti ar trebui sa te epilezi