| petru10 a întrebat:

Am o intrebare noua,as vrea si eu niste masti de fata cu care sa ma dau de dimineata ca sa arat mai bine toata ziua,ceva natural si sa se faca rapid, multumesc

4 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Nu exista asa cevalaughing exista doar fond de ten, mastile se fac in general o data sau de 2 ori pe saptamana in rest doar sa ai un ritual de curatare tonifiere si hidratare zilnica.

| petru10 explică (pentru BRoxana):

Nu ai inteles, am zis ceva cum e mierea, sti ce zic? sa fie fata mai luminoasa.

Răspuns utilizator avertizat
| Emily990 a răspuns (pentru petru10):

Foloseste miere cu banana si suc de lamaie, iti lumineaza fata imediat.