| energia a întrebat:

Sunt putin confuza.

Dimineata si seara am buzele mai conturate, mai fine si putin mai mari.
In restul zilei, sunt mai mici si putin mai uscate.
Doar mie mi se intampla? Stie cineva din ce cauza?
Se mai confrunta cineva cu asa ceva?

2 răspunsuri:
| Justmeale2345 a răspuns:

Si mie mi se întâmplă asa. Nu stiu sigur insa eu imi dau o explicatie singura. Eu de exemplu am tenul gras si ma gandesc ca asta cumva imi afecteaza si buzele hidratandu-le oarecum si dandu-le viata, dupa care in resul zilei cum am grija sa indepartez sebumul de pe fata nu se mai hidratează buzele si nici nu le da o culoare faina

| claudiad a răspuns:

Toata lumea se trezeste cu buzele mai umflate, e si normal. In timpul zilei ai contact cu exteriorul, diverse temperaturi, vant, si e normal sa se usuce si sa nu fie la fel