| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema nu stiu cum sa ma imbrac la ziua unei colege cam toate hainele pe care le am leau mai vazut si plus ca nici nu prea am multe haine de petrecere daca mai putea ajuta... fundita P. s Am nevoie de raspunsuri cat mai repede va rooogg

Răspuns Câştigător
| AdeeLinee a răspuns:

Buna:*
Te poti imbraca cu niste pantaloni scurti si un maieu mulat peste are sa pui o jacheta sic si cu cizme lungi;
Poti opta pentru o rochita finuta si cu niste botine elegante;
Te mai imbraca cu niste pantaloni mulati si o camasa eleganta sau o bluza mai "fistichie" si niste platforme;
Poti alege o fustita cu o helancuta si pe deasupra o vesta de blana(sau orice alt articol de blana) si cu cizme(nu conteaza marimea)
Mai poti opta pentru niste colanti si o bluza lunga mai funny si o vestuta d blugi cu pantofi cu toc.
Exista multe posibilitati:*Eu ti-am dat niste idei care sper sa iti fie de folosbig hug

1 răspuns: