| imnotbeauty a întrebat:

Am o mare problemaaaaaaaaaa, fața mea e plina de cosuri si nu stiu ce sa fac ca sa scap de ele.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| AndreeaCristina1992 a răspuns:

Este o problemă prin care trec toți adolescenții nu intra in panica. Asa am fost si eu si plângeam în fiecare seara.
Important este sa te demachiezi cu o apa micelara seara si dimineata
O crema care pentru mine a funcționat este Effaclar duo+. Am scăpat si coșuri. Dacă dai pe un cos, în cel putin 3 zile trece. Poti cauta informatii despre crema si pe net. O prietena a mea s-a confruntat cu o acnee destul de urâtă aia folosit crema si i-au trecut.
Iti urez succes.
Sa nu-ti storci coșurile ca iti apar mai multe si iti poti infecta pielea fetei, dar nu=ti pune nici leacuri babasti cum ar fi lamaia si celălate prostii! Poti da fuga si la dermatolog sa te ajute.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva normal mai ales ca simptom premenstrual. Timpul le rezolva pe toate, dacă nu, un dermatolog.