| SuperLover a întrebat:

Am o mica problema: cum pot slabi la fata? Corpul e ok, dar am falcute si fata mea e ca o portocala. Cum sa scap de falcute?

Răspuns Câştigător
| BRoxana a răspuns:

Http://www.tpu.ro/adolescenti/cum-pot-slabi-la-fata/ NU SE POATE SLABII LA FATA FRATILOR, sincer si e mai bine sa ai o fata rotunda pentru ca craniul, oasele tale asa sunt pozitionate daca slabesti o sa fii o portocala stoarsa, nea.multe si-ar dorii sa aiba o fata rotunda, sunt oameni si oameni 8-|, daca zici ca, corpul e ok atunci nu ai ce face:-?

2 răspunsuri:
| hiphopbeatz a răspuns:

Pai fa sport.si o sa slabeasca in acelasi timp, ce iti modelezi corpul.gen du-te la aerobic.

pace!

| NickiMinaj a răspuns:

Ma tem ca nu ai cum, dar falcutele sunt simpatice happy