| AdaMaf a întrebat:

Am o pereche de adidasi Nike air force,primita cadou,sunt marimea 37, dar mi se pare ca imi lungesc piciorul, iar eu sunt scunda. Sa ii port sau nu? Arata disproportional?

Răspuns Câştigător
| Laila_Lorena_2000 a răspuns:

Daca nu te simti bine purtandu-i o sa iesi din casa cu ei, o sa te uiti tu ciudat la ceilalti ca sa vezi daca se holbeaza si apoi cel mai probabil vei vrea sa mergi inapoi acasa ca sa te schimbi...
Daca te simti bine cu ei in picioare sa nu-ti pese de parerea altora, dar pentru asta trebuie sa fii cat mai nonconformista.
Pe de alta parte nu stiu daca chiar conteaza parerea altora in legatura cu intrebarea de aici, adica ce zic eu, altul, altul, etc... daca tu ti-ai fixat o idee in cap, cu greu te poate cineva contrazice.
Din pct. de vedere al esteticului probabil nu arata foarte bine, a patit-o chiar si tata pentru ca este slab si foarte inalt si stau in cutie si acum adidasii.
Sper sa te ajute cu ceva, ca si eu mai patesc asta si am nevoie de un sfat...intreaba-ti si mama