| Fjakx2ak a întrebat:

Am o pereche de ciorapi cu chilot colorati subtiri cred ca sunt licra. Cum as putea sa-mi tai ca sa ii fac sexy sau cum au femeile din filmele xxx? Sau ca alea cu jartiere de numai la fund sunt decupate. Vreau idei

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te consideri femeie ca in xxx sau vrei sa te apuci de meseria asta?

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Si ce te face sa crezi ca daca tai dresul intr-un anumit fel o sa si ramana asa? O sa se rupa si o sa se faca praf. Jartiere gasesti la orice magazin cu lenjerie intima. Nu trebuie sa porti ce poarta acele... fete ca sa te simti sexy. happy

| Fjakx2ak explică (pentru Aasdfghj):

Da ce e asa de rau in ele?

| Aasdfghj a răspuns (pentru Fjakx2ak):

Cum adica ce e asa rau in ele? Sunt niste parasute iar tu vrei sa fii ca ele. rolling on the floor)) gandeste putin daca ai minte.

| Michaeel a răspuns:

Fata mea, ție ți-ar trebui o mama de bătaie sa îți vina mintea la loc de vrei chiloți ca femeile din filme p*rno. Câți ani ai? E o rușine sa ai meseria asta iar tu vrei sa fii ca femeile alea.

| Fjakx2ak explică (pentru Michaeel):

Dar cum vrei sa ii am ca babele?

| Michaeel a răspuns (pentru Fjakx2ak):

No Iartă-mă dacă chiloții normali sunt de babe, Inseamna ca orice femeie sau fata este baba pana la urma. Dacă tu vrei chiloți de c*rva treaba ta.

| ValentinGabi a răspuns:

Uită te cu atenție la vedetele xxx si o să-ți dai seama cum să faci...

| AdorDresurile a răspuns:

Cel mai bine cumpara-i direct fara faura sau cumpara niste jartiere