| anonim_4396 a întrebat:

Am o pereche de pantaloni super subțiri și foarte ușori, parca as fi fara ei.Stie cineva ce material sunt?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pînză topită

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu au eticheta?

| Catrice a răspuns:

Eticheta ce zice?
Cauți pe net compoziția și afli.

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Din păcate nu o mai au

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ori ai ori nu ai laughing
Am și eu vreo 2-3 perechi de genul și una știu sigur că e majoritar sintetica, cu niste bumbac in ea. Pot fi și pantaloni groși din bumbac, și subțiri...aia de in ar mai fi subțiri.

| NLS a răspuns (pentru anonim_4396):

Fa o poza de (foarte) aproape unei mici portiuni, sa se vada aspectul fibrelor,
urc-o pe un host de imagini, de exemplu imgur.com
posteaza linkul aici,
si cu siguranta cineva va deosebi bumbacul de un eventual in, sau sintetice.

| gabicoo a răspuns:

Fâș!

| Lukasssz a răspuns:

Uita-te pe eticheta.

| NunuNini a răspuns:

Cred ca ai pus ciorapii-pantalon.