| Romtelecom2221211112212 a întrebat:

Am o pereche de tenesi H&M albastri din panza si mi s-au murdarit....As vrea sa ii bag in masina de spalat dar imi e sa nu pateasca ceva.As vrea sa stiu daca pot sa ii bag in masina, daca nu cum as putea sa ii spal?

Răspuns Câştigător
| VooDau a răspuns:

Salut, NICIODATA sa nu iti bagi incaltarile la masina de spalat (mi-am stricat o pereche de sneakersi supra cu chestia asta btw mi-am luat altii ) ii stergi cu ceva, iar apoi ii lasi la uscat. Succes!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ii baga la masina, ii speli in lighean cu apa si o perie