| ReignForest a întrebat:

Am o problema deci intru pe facebook caut pe cineva si apas la poze dau acolo la albume si imi arata toate albumele doar ca la albumele Fotografii din cronologie si De pe telefonul mobil arata cate poze contine aceste albume dar cand apas pe aceste albume imi scrie Nu există fotografii în acest album.Cum pot sa vad si pozele din acele albume?

1 răspuns:
| znstr a răspuns:

Inseamna ca persoana respectiva si-a restrictionat accesul persoanelor necunoscute la albumele respective, fie daca il ai la prieteni si tot nu ii vezi pozele, inseamna ca si-a setat albumele sa fie vizibile doar pentru un anumit grup de persoane. Baga-l la prieteni in caz ca nu il ai si poate asa va merge. Pa pa!