| William a întrebat:

Am o problema, nu stiu cu ce sa ma imbrac. Dimineata cand merg la scoala e foarte frig iar cand vin de la scoala e foarte cald.

Răspuns Câştigător
| Lămâie00 a răspuns:

Deci dimineata iti iei un tricou/blusa subtire si o geaca peste, iar cand iesi de la scoala poti tine geaca in mana happy

| William explică (pentru Lămâie00):

Nu-mi place solutia ta, dar e cea mai practica.

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti o jacheta cat sa tina de cald, una ceva mai groasa, dar nu excesiv de pufoasa. O poti da jos. Si pe dedesubt o bluza subtire.

| William explică (pentru anonim_4396):

Am incercat, dar mi-e frig dimineata.

| Rakanishuu a răspuns (pentru William):

Încearcă cu un tricou sau o bluză subţire şi peste hanorac cu fermoar. Asta pe lângă geacă, desigur.

| Rakanishuu a răspuns (pentru William):

Încearcă cu un tricou sau cu o bluză subţire si peste, un hanorac cu fermoar. Asta pe lângă geacă, desigur.

| William explică (pentru Rakanishuu):

Pai asa mi-ar fi cald.

| Rakanishuu a răspuns (pentru William):

Cu un tricou, cu hanorac subţirel şi geacă? Nu prea cred. Oricum, ţine cont că-i iarnă.

| William explică (pentru Rakanishuu):

Poti sa crezi ce vrei, am incercat si imi e cald cand vin de la scoala. Tine cont ca la ora 14:00 e soare.

| Rakanishuu a răspuns (pentru William):

Atunci ia-ţi decât o bluză pe tine. Şi dimineaţa, dacă-ţi e frig, ţine geaca.

| parvuconst a răspuns:

Un hanorac, pe care il poti ascunde in caz ca este cadnd in ghiozdan.

| William explică (pentru parvuconst):

Nu am loc in ghiozdan nici pentru o punga de chips-uri.

| GherGhe_Valntin_1998 a răspuns:

Nu stiu ce zici sa iti iei o geaca si la scoala sa o dai jos